HQProp LR10X5X3 (2CCW+2CW) Black-Glass Fiber Reinforced Nylon
LR10X5X3B-GRN
Price:
    Please select the information you wantX
Quantity:
(2422 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews
Propeller Diameter: 10 inch
Pitch : 5
Blades : 3
Material : Glass Fiber Reinforced Nylon
Weight : 18.1g
Hub Diameter :16mm
Hub Thickness:10mm
Shaft :5mm